Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Állatorvosi kar gyakorlatok?

Állatorvosi kar gyakorlatok?

Figyelt kérdés
Család mellett szeretném elkezdeni az állatorvosi egyetemet. Hallottam arról, hogy az előadásokat online is lehet követni. Mennyire valószínű, hogy az előadások mindig egy napon vannak, és hogy hétfőn és/vagy pénteken lennének? Vagy gyakori, hogy egy napon van gyakorlat és előadás is, ergo ígyis-úgyis be kell menni?

márc. 18. 07:03
 1/2 A kérdező kommentje:
A kérdés úgy lenne pontos, hogy az előadásokra vonatkozzon, elnézést :)
márc. 18. 07:12
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Az utóbbi évek tapasztalata alapján ez egy változó dolog, így lehet ahogy kezdenél a végére teljesen más lenne. Jelenleg kötelező előadásra járni. Az online követés úgy néz ki, hogy egyik héten az évfolyam egyik felének kell bent lenni, a másik fele online követi, majd következő héten fordítva. Ez azért van, mert túl sok embert vesznek fel, nem férnek be annyian a legtöbb terembe.

Minden nap van valamilyen előadás, néhány félév van csak ahol a péntekek szabadok. Gyakorlatok össze-vissza vannak elszórva. Van, hogy szerencséd van és 2 előadás között van gyakorlatod vagy közvetlenül előadás után, de olyan is sokszor van, hogy mondjuk 8-10 előadás, majd a te gyakod csak 14-től van.

Az egyetem honlapján amúgy meg lehet nézni az aktuális félév órarendjeit.


Amit még hozzátennék, hogy ez a kötelező előadásra járni, azért sokszor nem valósul meg. Volt, hogy egyedül voltam előadáson. Ha kevesen járnak be, lehet eltörlik az otthon nézés lehetőségét. Vannak tanárok, akiket annyira nem érdekel, hogy mennyien vannak bent, van, aki meg szóvá teszi, de van, aki nagyon megharagszik és következménye lesz (pl. jelzi az egyetem felé, hogy gond van, utána folyamatos katalógusok, nehezebb zh,...)

"Család mellett"-et úgy érted, hogy gyerekeid vannak? Vannak, akik egyéni tanrenden vannak, erről nem tudok túl sokat, de ez egy opció lehet arra, hogy ne legyen probléma abból, ha nem tudsz mindig bemenni.

márc. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!