Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lehetek-e évközben magántanuló?

Lehetek-e évközben magántanuló?

Figyelt kérdés
Technikumba járok, egész évben sokat hiányoztam, sokat voltam beteg,250órát épp, hogy túlléptem már. Nagyon szorongós vagyok. Irritábilis bélszindrómát állapítottak meg nálam nem régen, emiatt is hiányoztam nagyon sokat. Tavaly anorexiás voltam, a pszichológustól is megvan minden papír az iskolának. Mindenre van orvosi igazolásom, édesanyám minden leletet, vérvétel eredményt továbbított az iskolámnak. A kérdésem az lenne hogy lehetek-e ezekre hivatkozva magántanuló most, március végén, mert már nagyon úgy érzem , hogy a mentális, illetve a fizikális egészségemre is rossz hatással van ez a sok stressz.

márc. 20. 00:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell kérdezni az igazgatót.
márc. 20. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%
Egyéni munkarendes lehetsz csak. Magántanulóság megszűnt. Oktatási hivatal honlapján nézelődj mert nem az igazgató dönt.
márc. 20. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
#2 De, szakképzésben az igazgató dönt (közoktatásban csak akkor, ha nem az összes óra alól ment fel, amúgy OH)
márc. 20. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

#3

Ezt nem tudtam. Kérem, hogy a kettes válaszokat tekintsétek tárgytalannak!

márc. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Technikumban nem valószínű, bár esetleg 9. 10. évfolyamon megkaphatod az egyéni tanrendet.

11. től sajnos nem, mert a gyakorlatokról nem lehetsz ennyit távol.

márc. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!