Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit javasoltok milyen iskolát...

Mit javasoltok milyen iskolát (egyetem, szakma, felnőttképzés) kellene elvégeznem? 30/N

Figyelt kérdés

4 éve vagyok munkanélküli, akkor diagnosztizáltak egy olyan örökletes betegséggel mely során a testem folyamatosan leépül majd. Már most 4 évre rá olyan fájdalmaim vannak, hogy nem bírom felemelni a karjaim magasabbra mint a vállam, a térdeim miatt meg minden éjszaka sírok.


Az orvosom nem javasolja a leszázalékolást, mert szerinte nem járnék jól úgy, hogy egyedülálló személy vagyok és gyereket se javasol ha öröklődne. Azt mondta, hogy tanuljak ki valami olyant amihez nem kell a testemet használni (vagy legalábbis minimálisan) és csak az agyamat kell használnom és viszonylag jól fizet. Most anyámékon élősködöm, de ők is betegek és öregek, ez csak ideiglenes megoldás.


Ti mit javasolnátok ebben a helyzetben? Eddig mindvégig gyári munkás voltam, de ott kellett hagynom mert akkor kezdődtek a hatalmas fájdalmak. Ha nem dolgozok akkor nem fáj, elvagyok szépen.


márc. 20. 08:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem call centerben ügyfélszolgálatos egy jó munkakör.
márc. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Próbálkoztam többször is már 1 éve. Nem vettek fel egyszer sem.
márc. 20. 09:16
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lehetne leszázalékoltatni téged? Kapnál valamennyi pénzt, egyébként meg lehet mellette dolgozni gond nélkül. Akár még előny is lehet, ha a cég megváltozott munkaképességű munkavállalót keres. Ennek semmi köze ahhoz, hogy egyedülálló vagy-e.


Egy probléma viszont lehet vele, hogy ha évek óta nem dolgozol, kevesebb pénzt kapsz, mintha legalább egy éve dolgoznál.


Egyébként call center, adminisztráció, könyvelés. Be tudnál járni dolgozni vagy abszolút helyhez vagy kötve?

márc. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, be tudok járni bárhová. Az utazás nem gond.
márc. 20. 16:42
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Talán valami számítógépes munkát lenne érdemes megfontolni, vagy olyan mesterséget kitanulni, ami online home officeból is jól végezhető. Szakfordítás, szövegszerkesztés, honlapszerkesztés, online újságírás, adatbáziskezelés...
márc. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!