Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 20 évesen ismét vissza nappali...

20 évesen ismét vissza nappali suliba vagy inkább dolgozzak?

Figyelt kérdés
Szeptemberben leszek 21 éves lassan 2 éve dolgozok, ahogy elvegeztem a középiskolat egyből jöttem dolgozni, viszont amiben dolgozom egyáltalán nem szeretem és legszivesebben vissza mennék ismét tanulni, nappali tagozaton egy másik szakmát, viszont akkor meg ugye pénzem nem lesz, viszont elvileg duális képzésben kapnék valamennyit. Az első kérdésem az lenne, hogy megéri még 20 évesen 2 évet beleáldozni és ismét vissza menni nappali tagozatra? A másik pedig hogy diákmunkával legalább 150 ezret össze lehet kaparni suli mellet?

febr. 28. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Megéri, de miért nem levelezőre mész?
febr. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Senior Séf ***** válasza:
100%
Most kell tanulni, amíg egyedül vagy.
febr. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
20 évesen, legalabb ugy irtad mintha 45 lennél :D,Minél előbb választasz és tanulsz annál jobb lesz neked! Több lehetőség, magasabb kezdőpozi stb.
febr. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
150e helyett 200-250 is simán elérhető! 3-4nap melo hetente suli mellett
febr. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
38 évesen kezdtem a Bsc-t...te meg 20 évesen azon aggódsz, hogy vajon megéri tanulni?
márc. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!