Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Növényekkel, természettel...

Növényekkel, természettel kapcsolatos munkakör, tanfolyam?

Figyelt kérdés

Jelenleg BA hallgató vagyok és szeretem is a szakomat, de mire elérem a vágyott képesítést az temérdek továbbképzés és évek múlva fog csak bekövetkezni, és addig kéne valamilyen munkát is találni.Eljátszottam a ggondolattal, hogy mivel imádom a növényeket, valami ezzel kapcsolatos dolog lehetne, de egyenlőre az a feltételezésem hogy nem nagyon lehet ebből megélni,inkább valamilyen irodai adminisztrációs munka kéne.

Vagy szerintetek létezik ilyesmi?

Kertész szakképzés létezik, szerintetek az megéri? Vagy pl gyógynövények gyűjtése és eladása? Bármi dolog ami növényekkel kapcsolatos és pénzt lehet belőle csinálni?

Nagyon elvetemült ötletek is jöhetnek.


Nem alapszakot, vagy mesterszakot keresek, hanem szakképzést, vagy fizetős tanfolyamot, a lényeg hogy 3 évnél ne legyen hosszabb, vagy csak egy ötlet hogy hogy lehetne pénzt csinálni növényekkel foglalkozással.


Köszönöm!!



márc. 30. 16:26
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!