Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pszichológia szakra készülök...

Pszichológia szakra készülök és szeretném átnézni a biológiát, mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Nem most érettségiztem (2 éve), de most jelentkeztem a szakra. Tudom, hogy fontos a biológia. Sima gimnáziumba jártam, semleges tárgy volt nekem a biosz, 4-es voltam belőle, de nem voltam sem faktos, sem biosz tagozatos, nem érettségiztem belőle és az iskolám sem fektetett rá nagyobb hangsúlyt.

Érdekelne, hogy ki mit ajánl esetleg, milyen témaköröket nézzek át (emberi test gondolom, de minden vagy főként csak az idegrendszer, hormonrendszer?), mennyire részletesen, vagy ha valaki tud valami jó könyvet, oldalt ehhez?


ápr. 4. 14:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A bioszféra nevű honlapot tudom neked ajánlani, ott elég érthetően vannak kifejtve a témák (és nem utolsó sorban ingyenes)

Nekem még a panemsulis könyv vált be, de sokak a Gál Béla felé mozaikos könyvekre esküsznek


Én személy szerint nem tanulok pszichológián, de barátnőm igen, szóval olyan 70%-ban lesz számodra hasznos a válaszom.

Náluk volt sejtbiosz, és az anatómia elég részletesen (pl a szem, fül felépítése és működése is kellett nekik), szóval tényleg nagyon részletesen kellett tudniuk, én az egész embertant átnézném a helyedben.

Melyik egyetemre mennél elsősorban?

ápr. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ránézek arra, amit írtál.

Több egyetemet is megjelöltem, elsőnek ELTE, második Pázmány, leginkább ez a kettő jöhetne szóba.

ápr. 4. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!