Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hol tudnek elhelyezkedni a...

Hol tudnek elhelyezkedni a pszichológiaval, ha nem szeretnek se pszichologus, se pszichiater lenni?

Figyelt kérdés
Pedagogia - pszichologia szakon tanulok, inkabb human beallitotsagu vagyok, az udegen nyelvek is eleg jol mennek. Nem szeretnek se pszichologus, se pszichiater lenni, pedagogus meg plane (nem igazan jovok ki a gyerekekkel). Az lenne a kerdesem hogy igy erdemes lenne - e belevagni a jogi egyetembe, vagy hagyjam a francba, es valasszak azok kozul a szakmak kozul, amiket felsoroltam, ha mar ezt tanultam?
2016. jan. 21. 19:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hol van pedagógia-pszichológia szak? Gyanús, hogy megint valami, amit nem Magyarországon tanul az ember, csak elfelejti odaírni.

Jogi egyetem nincs Magyarországon. Hogy a jogász szakba érdemes-e belefogni, neked kell tudnod.

Egyébként pszichiáter orvosokból lesz.

2016. jan. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha nem szeretnéd azt csinálni, amit tanultál (határozottan, és tényleg nem), akkor sosem késő váltani, és mindig érdemes!
2016. jan. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!