Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mezőgazdasághoz kapcsolódó...

Mezőgazdasághoz kapcsolódó egyetemi szakok?

Figyelt kérdés

Mezőgépész a szakmám (mellette érettségizek és továbbszeretnék tanulni)ehhez milyen mérnöki vannak vagy egyéb szakok vannak? Amihez persze nem kell plussz új érettségi pl. biológia és elég csak egy magaspontszámú érettségit írni, hogy szóba jöhessen a felvétel.

Lehet hülye kérdés, de bátorkodtam feltenni.

Nézegettem a neten, nem nagyon jártam sikerrel.

Hátha ti tudtok valamit erről vagyis legalább okosítani egy kicsit



ápr. 6. 07:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
ápr. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gépészmérnöki szakon van mezőgazdasági gépekkel foglalkozó szakirány ha jól tudom. Sztem versenyképesebb lehet mint egy mezőgazdasági vagy agrar mérnök. Gépipar általánosabban jobban fizethet.
ápr. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Agrármérnők és kertészmérnöki képzésmint "egyetemi szakok".


De ha már mezőgépész vagy jobb lenne egy gépészmérnöki szak. Sokkal többbhelyre el tudsz vele helyezkedni.

ma 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!