Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Irodai munkához melyik diploma...

Irodai munkához melyik diploma a legjobb?

Figyelt kérdés
Pszichológia, anglisztika vagy igazságügyi igazgatási? Ezeket tanulnám a legszívesebben, dolgozni viszont irodai környezetben szeretnék majd. Ezek közül melyik szakkal lehet a legjobban elhelyezkedni úgy, hogy a fizetés sem rossz? Pszichológiával is dolgozhatnék irodában?

ápr. 6. 15:13
A kérdező szavazást indított:
Pszichológia
Anglisztika
Igazságügyi igazgatási
17 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden ami jogi és gazdasági...
ápr. 7. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30%
Toronymagasan a pszichológia a legjobb, mesterszakon pedig van kifejezetten munkapszichológia mesterszak nekik.
ápr. 7. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1 Gazdasági szakon én is gondolkodtam, de nem vagyok jó matekból és nem is szeretem, szóval végül elvetettem

#2 Úgy érted az irodai munkához ez a legjobb?

ápr. 7. 09:48
 4/7 anonim ***** válasza:
18%
A felsoroltak közül igen.
ápr. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Senior Séf ***** válasza:
16%
Biztos,hogy egy irodában akarsz penészedni egy életen át?
ápr. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Gazdasági szakra menj az a legjobb erre és ne félj a matektól. Inkább pár félév matekot élsz túl vagy 40-50 évet nehezebb elhelyezkedési esélyekkel, rosszabb munkakörökkel? Bátran vágj bele, amúgy a pszichológiai is jó, de ahhoz nem árt egy életen át képezni magad se tőke a kezdetekhez, igazságügyi igazgatási sokkal szűkebb terület, az anglisztika nem elég, mert angol az mindenhol alap, más pluszt meg nem ad, ssc területen kívül esélyed sincs.
ápr. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
31%
Muvelodesszervezo szakkal hol lehet elhelyezkedni?
ápr. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!