Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Minden érettségi tantárgy ad...

Minden érettségi tantárgy ad plusz pontot felvételikor? Az is ami nem felvételi követelmény?

Figyelt kérdés
Az egyetem csak emelt biot és kémiát kér, azonban ha nekem van / lenne több, akkor azok is számítanak a ponthatárba. Például olyan ami nem kell az adott szakhoz, tegyük fel informatika, emelt szintű angol, történelem stb? Vagy nem éri meg velük foglalkozni?
ápr. 11. 05:23
 1/4 A kérdező kommentje:
Mármint utólagos érettségi, ha gimnáziumban ezek nem lettek letéve.
ápr. 11. 05:37
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem teljesen értem a kérdést, de ha arra gondolsz, akkor csak a szakra elfogadott emeltek után jár a pluszpont, a többit nem veszik figyelembe.
ápr. 11. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A felvi.hu oldalon egyértelműen le van írva, hogy az orvosin mire adnak pontot. Az orvosin informatikára nem adnak pluszpontot.
ápr. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
igen , amelyeket az adott szak elfogad felvételi tárgyként, csak arra jár pluszpont. Ha orvosira mennél, akkor talán fizikából járna, mert vagy biosz kémia, vagy biosz fizika, csak mindenki az előbbit választja
ápr. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!