Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Emelt történelem vagy emelt...

Emelt történelem vagy emelt földrajz?

Figyelt kérdés
A héten le kéne adnom hogy mit veszek fel emelten, az angol az ami biztos. Nem tudom hogy mit szeretnék tanulni főiskolán vagy egyetemen, viszont szeretnék menni oda is. Nem tudom hogy melyikkel tudok több irányba menni, inkább reál beállítottságú vagyok. Ha a történelmet veszem fel, földrajzból akkor is egy közép érettségit fogok csinálni. Bármilyen véleményt és tapasztalatot szivesen hallgatok.

ápr. 21. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mindenképpen a földrajz. Az emelt törit reál beállítottsággal nem ajnálom.
ápr. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ajánlom
ápr. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%
Történelem. A földrajz érettségi kevés egyetemi szakon számít. A töri gazdasagi szakokon, jogon, pszichologian stb. elfogadott. Te
ápr. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
#3 ha a kérdező reál beállítottságú, akkor valószínűleg nem fog jogra/pszichológiára menni, illetve nehezebb lenne neki a töri emelt. Gazdasági szakokra földrajzzal is tud menni.
ápr. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!