Gepesz matek kerdes?

Figyelt kérdés

A matek mely részeit használják gepeszmernok szakon írnátok példákat?


Gondolok itt a hatarertek szamitasra ,analízisre,derivalasra, integralasra meg minek kell nagyon mennie hogy atmenjek a vizsgákon?


ápr. 25. 15:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Csak példaként egy jegyzet: [link] tankonyvtar.ttk.bme.hu/pdf/174.pdf
ápr. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nem tudom megnyitni
ápr. 25. 18:57
 3/20 anonim ***** válasza:

Ezek közül valami?

[link] witch.mik.pte.hu/oktatas/Tantargyi_Kov/Mernoki%20Matematika%20Tanszek/2009-10_2/bsc/PMMANB002E_F_J.pdf

[link] witch.mik.pte.hu/oktatas/Tantargyi_tematikak_2022_23_1/BSc_BA/Gepeszmernoki_BSc_levelezo/03_MSB295MLEP_M%FBszaki%20Matematika%203._Pilgerm%E1jer%20%C1kos.pdf

ápr. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Kozepszintu matek erettsegivel 80% teljesíthető??
ápr. 26. 12:14
 5/20 anonim ***** válasza:

Ezt most nem értem. Ha az a kérdés, hogy a szak teljesíthető-e, akkor persze. Miután felvettek, senkit nem érdekel, hogy milyen érettségid van, csak jól értsd és tanuld meg az anyagot, amit leadtak.


Ha az a kérdés, hogy valaki, aki épp csak 80%-ra tudja a közép matekot átmenne-e az összes matekos gépészvizsgán, na, az elég lehetetlennek hangzik.

ápr. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Számológépet lehet vizsgán használni?
ápr. 26. 14:00
 7/20 anonim ***** válasza:
Melyiken? Lesz egy pár tucat vizsga. Még olyan vizsga is lehet, amin nemhogy számológépet szabad használni, hanem számítógépet kell használni.
ápr. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Pl a 4felevig tartó matek . Ott lehet használni?
ápr. 26. 14:32
 9/20 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__tanul.. GyK/12644433

Ezek szerint attól is, hogy melyik egyetem, csak hogy egyszerűbb legyen…

Ha olyan feladatokat adnak, ahol kell, akkor biztos engedik használni is; ha meg nem kell, akkor pedig nagyjából mindegy is, nem?

ápr. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Én 52%-os matek érettségivel mentem gepszmernokire.


Matek 1 ZH-im:


35/50

28/50 pont


Matek 2 ZH-m:


29/50 pont


Első félévben az első ZH komplex szamok, vektorok, hatarertek számítás. Ez nem nehez


Második ZH integrálás, deriválas. A derivalas egyszerű, az integrálás már húzósabb


Matek 2:


Első zh mátrixok, ez nem nehez

Második zh: konvergencia, ketvaltozos derivalas. Erre mar keszulni kell


Számológépet mi nem használhatunk, de nem is kell igazabol

ápr. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!