Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egyetemen a gépész mérnök...

Egyetemen a gépész mérnök vagy a villamos mérnöki tananyaga nehezebb?

Figyelt kérdés
Van különbség a kettő között nehézségben? Mármint úgy értem hogy valamelyik összetettebb vagy több kötelező tárgyból áll,egyformán nehéz a fizika például. Tudom hogy valamilyen szinten egyén függő.

nov. 23. 06:49
 1/5 anonim ***** válasza:
29%
Egyik nehezebb mind a másik.
nov. 23. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
4%
Végezd el mindkettőt, és megtudod.
nov. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Számomra a gépész nehezebb lenne, mert kevésbé érdekel. Arra menj, ami érdekel.
nov. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Totál egyénfüggő. Én gépészen elvéreztem volna, mert 0%-ban érdekel. A villanyt meg szórakozásnak éltem meg, mert nagyon érdekelt. Mindkettő nehéz a maga módján, de a villany elvontabb gondolkodást igényel, mert a tárgyaid 80%-ban olyan dolgokról lesz szó, ami megfoghatatlan, absztrakt. Sosem fogod szabad szemmel látni egy tranzisztor működését. A gépészhez viszont kell a rajzolás, térbeli látás, és hasonlók.
nov. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én azt ajánlom, hogy azokból a tárgyakból amire későbbiekben sok másik épül vegyél majd pár magán zárthelyi és vizsga felkeszitő órát. Ha jo helyre mész akkor egészen jól leadják a várható típus feladatokat. Nagyon megéri.
nov. 24. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!