Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az esti tagozatos egyetemi...

Az esti tagozatos egyetemi szakok miben különböznek a nappali tagozatosaktól és általában mettől meddig szokott zajlani?

Figyelt kérdés

ápr. 29. 22:00
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Levelező tagozat van, esti nincs.
ápr. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De van esti is. A levelezőt azt nagyjából tudom, hogy hogy működik.
ápr. 29. 22:34
 3/7 A kérdező kommentje:
Sőt, létezik még olyan is hogy távoktatás, amit T betűvel jelölnek (nem csak covid alatt)… De most az nem érdekel.
ápr. 29. 22:35
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Pontos felvilágosítást az egyetem tud adni. Valahol 14től vannak az órák, máshol 17től.

Érdemes elmenni az egyetem nyilt napjára vagy emailben érdeklődni.

Viszont a szeptemberben induló képzésekre a jelentkezési határidő lejárt.

ápr. 30. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a Bárczin voltam estis gyp-n. Nappal voltak az órák, heti több nap egy hónapban. Reggeltől délutánig... És csak hétköznap.
ápr. 30. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
70%

[link]


Csak mert más nem indul estin az elte-n...

Azért erre a szakra ácsingózva egy gooogle-keresés megugrása alapvető elvárás lenne. Nekem könyvelőként is sikerült.

ápr. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
20 évvel ezelőtt volt esti munkarendu képzés az ELTE tanarkepzo főiskolán.egyszakos tanári szakokat indítottak esti munkarendben.pl.magyar,történelem, német. Az órák hetente 2 szer voltak 15 től 20 óráig.
máj. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!