Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Miből kell emelteznem,ha...

Miből kell emelteznem,ha Sopronban szeretnék természetvédelmi mérnöknek tanulni?

Figyelt kérdés

Mit ajánlotok? Mi éri meg legjobban?

Ha lenne bármilyen más tipp, azt is szívesen fogadom!!!



máj. 14. 00:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló ehhez:


[link]


Idézem:


"Ezekből a tantárgyakból légy erős, ha ezt a szakot választod:

Érettségi vizsgatárgyak:


Matematika (kötelező vizsgatárgy)

Továbbá az alábbi tárgyakból egy:

biológia

fizika

informatika

kémia

A felsorolt érettségi tárgyak közül legalább egyet emelt szinten kell teljesíteni."

máj. 14. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én leginkább azt ajánlom, hogy még végzés előtt gondold végig , hogy mit akarsz kezdeni majd a szakkal az életben. Baromi szép és fontos szakmának tartanám ezt nem fikazasbol írom. De pár végzettől olvastam olyan béreket amivel én megelni sem tudnék. Persze legalább talaltak szakmai melót vele. De.azt ism nehezen. Én is sajnos egy anyagilag kevésbé megbecsült mérnök szakon végeztem és örültem volna, hogy ha anno valaki erre felhívja a figyelmem.
máj. 14. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!