Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A komáromi Selye János Egyetem...

A komáromi Selye János Egyetemen,mennyire kemény a közgáz matek? Tudom hogy 10-15 éve még laza suli volt de azt is, de mára már bekeményítettek.Azt is hallottam, hogy a felvettek 30%-a kiesik, tehát hiába könnyebb bejutni ha utána nehéz teljesíteni.

Figyelt kérdés
Csak olyan véleményekwt szeretnék hallani ami tapasztalaton alapszik.

#közgáz #Komárom #Selye János Egyetem #Vállalatirányítás és menedzsment
máj. 19. 17:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát igazából nézőpont kérdése hogy kinek mennyire nehéz a matek.

Néhány éve végeztem a Selyén Közgázon, nem mondom hogy könnyű a matek, de ha minden gyakorlatra bejár az ember, és valamennyit még pluszba foglalkozol vele, akkor viszonylag azért meg lehet csinálni.

A rosta meg tényleg elég kemény, mi kb 120-an kezdtünk nappali Bc-n, és kb 40-en diplomáztunk le úgy hogy ebbe már bele vannak számolva a levelezősök is.

máj. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Bármire csak ne informatikára, olyan mint a monopoly.

Első éven túlesel valahogy, főleg ha van ismerettséged aztán tuffos tárgyból meghúznak.

Ha mégis sikerül eljutnod harmadikig, üdv a zsákutcában.. kiveszik a kezedből a diplomádat az utolsó pillanatban.


Kíméld meg magad és környezeted, menj egy olyen egyetemre ahol van jó válasz a vizsgakérdésekre.

jún. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!