Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Közgáz egyetem első félévében...

Közgáz egyetem első félévében megéri felvenni a "pénzügyi matematika alapja" vagy "informatikai készségfejlesztés" nevű 0 kredites, választható tárgyakat?

Figyelt kérdés
Miben segítenek a jövőre nézve?

2023. szept. 5. 13:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
természetesen a gyakori népe tisztában van ezekkel az egyetem konkrét megnevezése nélkül, hisz véletlenül sem folyik az ország több egyetemén “közgáz” képzés, és véletlenül sem térnek el ezek a képzések egymástól, és jelentenek mást és mást. 😇
2023. szept. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Pénzügy és számvitel, bár nincs ennek akkora jelentősége.
2023. szept. 5. 13:17
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A pénzügyi matematika alapját mindenképpen, a másik szerintem felesleges.
2023. szept. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%
Ha csak nem vagy teljesen analfabéta (amire valljuk be őszintén a kérdés feltevés módja alapján reális esély mutatkozik, hogy még csak specifikálni sem vagy képes az egyetemet ahová jársz) akkor az informatikai készségfejlesztés teljesen felesleges időpazarlás.
2023. szept. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem az informatikai készségfejlesztés olyasmit takarhat, amit még az ember informatika órán megtanult az általános iskolában, középiskolában. Szerintem az valószínűleg teljesen felesleges lenne, max. ha tényleg teljesen el vagy veszve az ilyesmik terén.
2023. szept. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nyugi 4-es, szerinted direkt kérdeztem így? Csak próbáltam megadni minél kevesebb infót magamról. Sajnálatos belegondolni, hogy miből indulhatsz ki, és minek jársz fel ide "segíteni" .
2023. szept. 5. 14:06
 7/12 A kérdező kommentje:
A többieknek meg köszönöm, csókolok mindenkit.
2023. szept. 5. 14:06
 8/12 A kérdező kommentje:
Bocs, annyi, hogy valójában "üzleti matematika alapjai" a tárgy, félreértettem. Ezt is/így is megéri?
2023. szept. 5. 14:10
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

BGE-s tárgyak ezek, de párszáz diák közül ennyi alapján senki nem azonosít be...

A matek felzárkóztató tárgy, ha jártál középsuliban fakultacióra és jó voltál belőle akkor nem kell, ha nem voltál faktos vagy nehezebben ment akkor viszont erősen ajánlott. Az infó az Excel miatt hasznos, sok munkahelyen kérnek egy alap tudást, de ez bármikor pótolható akár netről is, nem vesztesz igazából vele ha kihagyod.

2023. szept. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2023. szept. 5. 14:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!