Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Vannak olyan emberek akik...

Vannak olyan emberek akik képesek az orvosit végig kitűnően elvégezni ?

Figyelt kérdés

Azaz minden félévben 5.0-ás átlaggal rendelkeznek, minden vizsga,, szigorlat stb. 5-ös.


Nem azért kérdezem, mert ezt szeretném elérni, csak érdekesség, hogy ismeretek e ilyen embert vagy vannak e egyáltalán ilyen emberek.



máj. 26. 13:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Igen vannak, vagy ha nem is 5,0-val, de 4,8-al biztos
máj. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Vannak és ismerek is. Unokahúgom férje.
máj. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
És közben OTDK-án is dobogós, igen, ismerek ilyet.
máj. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
Én tudok olyan állatorvosról, aki magna cum laude végezte el az egyetemet. Valóban nem humánorvos, de az állatok sem kevésbé bonyolultak, ő is orvoslást tanult. Egyébként érdekesség, hogy az orvost csak ötödik felvételi után vették fel az egyetemre, vagyis ő az élő példa, hogy lehetsz jó orvos, akkor is ha elsőre nem sikerül a felvételi.
máj. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%

Én 2 különböző egyetemen végeztem (bár nem orvosin), és ez a színötös bizonyítvány nekem is fura.

Nem azért, mert nem hiszem el, hogy vannak ilyen okos és szorgalmas emberek. Hanem azért, mert a tanárokkal kapcsolatban vannak más jellegű tapasztalataim. Több olyan tanárom is volt, aki el sem olvasta a dolgozatokat, vagy olyanokat kért számon, amit le sem adott, és a jegyzetekben sem volt benne. Több tantárgyból már a kettesnek is örültünk. Szóval ha van ilyen tanuló az orvosin, akkor azért ott a tanárok előtt is le a kalappal.

máj. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%

Állatorvosi lehet, hogy sokkal nehezebb amúgy.


Én is ismerek olyat akinek a felvételivel volt töbször baja és sokadjára vették fel, és suma com laudera végzett általánosorvosin.

máj. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
71%
Állatorvosiból egy van az egész országban, orvosiból 4 is. Állatorvosira vagy bejutsz vagy nem, orvosira könnyebb, mert ha 3 nem, talán a 4.felvesz.
máj. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
50%
Maga a képzés nem tudom mennyiben másabb, olyan ismerősöm aki mind a kettőre járt, de nem végig az az állatorvosira mondta, hogy nehezebb.
máj. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Szegedre járt egy lány, pszichológia szakos volt és úgy lett orvosis mind a kettőbőé. 4,51 felett volt, lehet teljesen 5 nem tudom, nappalin volt a pszichoszakja is. MegODTK-zott és kutatott is közben.


Érsebész lett.

máj. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Vannak, és minden elismerésem.
máj. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!