Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Járműmérnök bsc-hez passzolna,...

Járműmérnök bsc-hez passzolna, érdemes lenne a logisztikai mérnök MSC-t elvégezni?

Figyelt kérdés

Jelenleg, járműmérnök bsc-vel rendelkezem és ebben is dolgozom, autóiparban.A fizetések szerintem nem rosszak.

Viszont az autóipart én elég hullámzónak érzem, hosszzabtávon nem egy biztos szektor.A járműmérnök jó képzés, ha megy az autóipar, ha nem megy, akkor viszont nehezebb vele elhelyezkedni.


A logisztikai mérnök meg univerzálisabb, logisztika mindenütt van a sörgyártól a gyógyszergyárig.Nem beszélve a vasúti szállítmányozásról.


ápr. 23. 16:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Én ha már jarműmérnöki akkor valami elektronikai képzést néznék melle. Akar msc akar foszk vagy bármi. Ott is egyre tobb az elektronika és a szoftver. A logisztikarol hallottam már kevésbé jó dolgokat is, de aztán lehet az is jó.
ápr. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!