Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szakdolgozat védéskor a...

Szakdolgozat védéskor a bizottság mennyi kérdést szokott feltenni a prezentációt követően?

Figyelt kérdés
Csütörtökön fogok szakdolgozatot védeni és kell tartani egy 10 perces prezentációt. Ezt követően várhatóan mennyi kérdésre számíthatok a bizottságtól?
máj. 26. 15:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Változó, sok mindentől függ (bizottság, téma, mennyire zsúfolt a beosztás stb). Nekem az alapszakoson 2 kérdéssel letudták az egészet, mesterszakon kb. 10 percet beszéltünk róla.
máj. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2 védésem is volt, és nagyjából annyi volt, hogy el kellett mondani, miről szól, hogy tudják valóban én írtam, és nem vettem valakitől. Az értékeléskor küldtek kérdéseket, azokat kellett megválaszolni. Szerintem ha valóban te írtad, igazán nincs mitől tartani, nem fognak olyat kérdezni, amire ne tudnál válaszolni.
máj. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mennyire érdekli őket a téma. Ha nem mozgatja meg a fantáziájukat, akkor a lehető leggyorsabban lezavarják (az írásban megkapott kérdéseken kívül kb. 2 kérdés). Ha felkelti a figyelmüket, többet kérdeznek.
máj. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
máj. 26. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!