Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Dunaújvárosi Egyetem gazdasági...

Dunaújvárosi Egyetem gazdasági karáról tudnátok véleményt írni?

Figyelt kérdés
Hát a fontosabbak ,hogy ad-e elég tudást,mennyire nehéz bekerülni vagy bent maradni,meg ,hogy maga az Egyetem meg a diák élet! Minden választ nagyon szépen köszönök!

máj. 26. 22:06
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Nevetségesen egyszerű bekerülni. A diákélet kegyetlen jó, csak legyél hagyományőrző!
máj. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Gazdaságinformatikusként mondom, vannak gazdasági tárgyaim.


Tudást nem ad. 90%-ban az óráid online lesznek , nappalin. Mindenkit felvesznek . Diák élet nincs . Programok nincsenek. Sport vagy tanulási /fejlesztési lehetőségek sincsenek.

A hagyományőrzés az, hogy max 30 ember beöltözik kék bányász maskarába és iszik a 4x4m-es helyen

máj. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
40%

Hát a kettes szerintem nagyon eltévedt. Gazdinfon végeztem pár éve a DUE-n (covid alatt) az első fele tökre igaz amit ír, de a hagyományőrzés nagyon nem abból áll amit ír.


Igen, van egyenruha, szakestély amin iszunk (van hogy 30-an, van hogy 230-an) de az egész olyan beavatással és hierarchiával rendelkezik mint az ilyen tipikus amcsi egyetemista filmekben a diákszövetkezetek. A legnagyobb bulik, kalandok, alpári sztorik innen erednek. A selmeci túrák, a miskolci eüs lányok, a sörpárbajok, mikor egyszerre 30 bALEKod rohan neked egy sörért...ha nem vagy hagyományőrző, nem is vagy igazi diák. Ne akarj antiszoc lúzer lenni!

máj. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
82%

Valaki nézze már meg azt a nyomor tanyát, ahol ezeket a tivornyákat tartják .

Akkor is, a legsúlyosabb probléma, ha te nappalira mész, online óráid lesznek . Sőt , pont tegnap harangozták be, ha netán specializálódni szeretnél, levelezőn lesz , nappalisokkal össze vonva. Érted? Nappalira jelentkezel és ez megy. Egyetemi hangulatot ne is akarj itt, ahhoz mindenképp irány Pest. Én voltam olyan buta elhinni, hogy mindenhol ugyanazt tanítják és ugyanúgy.

máj. 31. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
49%
Gazdasági kara sincs. Kapsz egy teams csoportot és ennyi.
máj. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!