Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Levelezői munkarenden hogy...

Levelezői munkarenden hogy néz ki az egyetemre a bejárás? Hogy képzeljem el? Informatika karra készülök.

Figyelt kérdés

jún. 7. 11:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Kevesebb óra van, az is tömbösítve. Míg mondjuk nappalin a 'vonatkerékpumplálás alapjai' kurzushoz tartozik mondjuk heti másfél óra gyakorlat, addig levelezőn ezt két délelőtt alatt letudjátok. Nyilván ez azzal is jár, hogy több dolgot kell egyedül otthon megtanulnod. Ezek az órák jellemzően péntek-szombatonként vannak, félévente 5-8 alkalommal, de ezt egyeteme válogatja.
jún. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De a diploma a végén az ugyan olyan értéket képvisel mint a nappalimunkarenden szerezné meg az ember?
jún. 7. 12:48
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Papíron igen, hiszen magában a diplomában nem is fog szerepelni a képzés munkarendje. A gyakorlatban nem feltétlen. Nyilván a képzés jellegéből adódóan sokkal kevésbé tud gyakorlatias lenni a levelező. De ha a képzés ideje alatt tudsz szakmai helyen munkát vállalni, az jellemzően kompenzálja a dolgot. Sőt.
jún. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én levelezőn tanulok, csak megerősíteni tudom amit előttem írtak. A nappaliról annyit, hogy hallottam tanárokat panaszkodni, hogy a nappalisok nem annyira tanulnak. Ez nyilván nem mindenkire igaz, de ha keményen tanulsz levelezőn, szerintem még akár jobb is lehetsz mint egy lusta nappalis. Oda főleg fiatalok járnak, akiknek jelentős hányada nem feltétlen a tanulással lesz elfoglalva, aztán ez minden(ki) másnak a hibája....Viszont otthonra tényleg sok van feladva, az órák jellemzően "darálások". Őszintén szólva közhelyes, de "csak rajtad múlik, mit hozol ki belőle."
jún. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!:) A tanulással részemről nem lenne gond, nagyon elszánt vagyok, csak munka mellet a nappalit nem tudnám megoldani vagy csak úgy hogy mellette kevés pénzt keresek, de azt már nem tehetem meg.

Tényleg hasznos válaszok!:)

jún. 7. 23:34
 6/13 anonim ***** válasza:
Nálunk minden héten pénteken és szombaton vannak órák, általában reggeltől késő délutánig.
jún. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Levelezőn minden héten?:0
jún. 8. 12:25
 8/13 A kérdező kommentje:
Egy laptoppal érdemes készülni? Itthon van asztali gép, csak hogy ott bent van e szükség laptopra.
jún. 8. 12:36
 9/13 anonim ***** válasza:
#7 Igen.
jún. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm
jún. 8. 23:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!