Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ingyenes levelező felsőoktatás...

Ingyenes levelező felsőoktatási intézményt ajánlanátok nekem? Itthon vagyok gyeden a kislányommal és szeretnék valamit tanulni, ha lehetőség lenne rá.

Figyelt kérdés
Okj-s képzés is érdekel,bármilyen területen. Bács-kiskun megyében lakom.
2010. nov. 2. 11:31
 1/1 Crystal87 válasza:

szia!

hát ez nem úgy van csak, hogy ingyenes..az ingyenességnek több kritériuma van.

Okj-t akarsz vagy diplomát?

Az első diploma korhatártól függetlenül ingyenes, de ahhoz meg kell, hogy legyen az adott felvételi pont. Így hogy gyereket nevelsz asszem plusz 50 pontot is kapsz. Célszerü átgondolni, mert most kell jelentkezni a főiskolákra.

De az OKJ máshogy van, ugyanis az korhatárhoz van kötve, most pontosan nem tudom de a 22-24 korhatárig ingyenes csak, de az is csak akkor, ha még abból a szintből nincs más szakmád. Tehát ha már van felsőfokúd akkor már nem ingyenes.

Tehát ha már elmúltál 22-24 és nincs még szakmád, sajnos akkor is már fizetni kell az okj-ért..

2010. nov. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!