Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha májusban le akarok tenni...

Ha májusban le akarok tenni egy felsőfokú szakképzést utána még ingyen tanulhatok egy OKJés szakmát?

Figyelt kérdés
Most vagyok 20 éves tehát az életkor még belefér. csak nem tudom, hogy a kettő üti-e egymást.
2010. nov. 11. 23:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha minden igaz, akkor igen, ütni fogják egymást, ugyanis az állam csak egyet finanszíroz, de vannak kivételek.. Mondjuk fontos az is, hogy középfokút vagy még egy felsőfokút csinálsz
2010. nov. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt meg hogy érted, hogy még egy felsőfokú vagy középfokú? A felsőfokúnál befejeztem az iskolát csak a vizsgám nem sikerült ez a másik OKJ és egy középfokú lenne. Úgy nevezett abszolutóriummal végeztem. Iskolát befejeztem csak a vizsga nem jött össze.
2010. nov. 12. 00:26
 3/4 anonim válasza:
a felsőfokú szakképzéssel ugyanúgy egyetemi hallgatói jogviszonyt kapsz, ami azt jelenti, hogy mindennel összevéve 12 félév ingyenes, ha államira mész
2010. dec. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A felsőfokú szakképzés is

"okj"

2018. jún. 14. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!