Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyek azok a szakok amelyekke...

Timido kérdése:

Melyek azok a szakok amelyekkel jól el tudok helyezkedni? Melyik egyetemre érdemes mennem?

Figyelt kérdés

Az az igazság, hogy abszolút nem tudom mi legyek. mindenre nyitott vagyok

két dolgot azért tudok : A nyelvérzékem jó, tehát az alap, hogy megtanulok majd sok nyelven - japán is a terveim között van.

a másik meg hogy nem akarok majd magyarországon élni.


Mindenre nyitott vagyok, nyugodtan írjátok le hogy melyik szakon érdemes továbbtanulnom, amiből egészen biztosan meg tudok majd élni. Találok vele munkát is. stb...

Lehet bölcsész karon vagy gazdaságin. BÁRMI.

sajnos én kifogytam az ötletekből, és már itt gyakorin is végigolvastam rengeteg ilyen kérdést, de elég ellentmondásos válaszokat találtam. ezért vetemedtem rá, hogy feltegyem ezt a kérdést.

a válaszokat előre köszönöm!


2010. nov. 16. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Ha mennek a nyelvek akkor a nemzetközi gazdálkodás szak szerintem ideális választás a számodra.
2010. nov. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

utána olvasok majd!


és ezekről? piacképesek? :

-könyvelés

- banki számvitel

- project management

- kreatív igazgató

- pénzügyi igazgató


nemigazán tudom hogy tölthetnék be ilyen szerepet, de van rá esély?

2010. nov. 16. 21:17
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
Egyet biztosan mondhatok, ilyen helyesírással magyar szakra ne menj.
2010. nov. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

- könyvelés

- banki számvitel

- pénzügyi igazgató


Ezt a 3 dolgot leginkább a pénzügy-számvitel fedi le. Viszont a közgazdasági képzések között ez az egyik legnehezebb elég sok és /HANGSÚLYOZOM a többi közgáz szakhoz képest, mielőtt a mérnökök idejönnének kioktatni/ viszonylag mély matekkal találkozol.


Ha viszont pénzügyre jössz te is, akkor kétszer gondold meg. Ide kell egyfajta érdeklődés mert ez anyag elég száraz..:)


- project management

- kreatív igazgató


Ezek szerintem baromságok, hagyd őket a francba.

2010. nov. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Legyél orvos, vagy ügyvéd esetleg építész, vagy közgazdász! Mindegyik szép és keresett szakma és mindegyikért sok-sok évet kell majd tanulnod! A nyelvtudás mindegyiknél előnyt jelent és az, ha valaki mindenből jó és érdeklődő. Esetleg még a Külker fősuli. :)
2010. nov. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!