Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek melyik lenne a...

Szerintetek melyik lenne a számomra legmegfelelőbb szak (egyetem, főiskola)?

Figyelt kérdés
Kedvenc tantárgyam az angol, ez az erősségem,részjegyeim csak 5-ek,most készülök a felsőfokúra.A többi tantárgyból is 5-ös vagyok kivétel:matek,fizika,biológia.Fakultációként utazás és turizmust választottam, az angol után ez a kedvenc tantárgyam, és ebből 12. év végén OKJ-s vizsgát is fogok tenni.Szeretek utazni,új embereket megismerni,nyelveket tanulni.Elég szorgalmas vok, becsülettel tanulok,de néha kifog rajtam a lustaság(főleg,ha "fizika és társairól" van szó.Egyébként most vagyok 11.-es.
2010. nov. 17. 20:20
 1/2 anonim ***** válasza:
33%
Szia! Ne is hallgass a többiekre, örülj, hogy ilyen jó vagy a tantárgyakból. :) Vagy lehetnél angol tanár, vagy idegenvezető, esetleg valami média vagy kommunikáció szak. :) Ezeket tudom elképzelni nálad. :) Sok sikert és jó tanulást! :)
2010. nov. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kérdező: turizmus-vendéglátás, esetleg idegenvezető?
2010. nov. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!