Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit válasszak érettségitantárg...

Mit válasszak érettségitantárgyként ha közgázra szeretnék menni?

Figyelt kérdés
A matek az alap és többi kötelező tárgy. De mi legyen a választható tantárgy? És ugye milyen faktra járjak a matek mellett?
2010. nov. 18. 15:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Én infót csináltam választhatóként:D De eddig erre semmi szükségem nem volt (bár más se lett volna hasznosabb), szóval szerintem olyan választhatót csinálj, amit könnyen tudsz 90% felett teljesíteni:) Más faktra teljesen felesleges járni, csinálj egy jó emelt szintűt matekból. Én egy évig voltam töri fakton, de a gimis anyag az egyeteminek jó ha megvan a 10%-a.
2010. nov. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

a döntési algoritmus:

- megnézed milyen felvételit kérnek a közgázon, tehát miből választhatsz.

- végiggondolod, hogy a lehetőségek közül melyik megy a legjobban, melyik érdekel a legjobban, melyikből tartod legvalószínűbbnek, hogy lehető legjobban sikerül.


Mégis mi honnan a manóból tudnánk, hogy neked mi megy, mi érdekel, miből van nálatok jó fakt, stb...?

2010. nov. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!