Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » S. O. S. Ha óvónő akarok...

S. O. S. Ha óvónő akarok lenni milyen suliba menjek?

Figyelt kérdés
Anyum azt mondta gimibe kell de óvónőképző szakközépiskola nincs?És tényleg kell hangszeren tudni játszani?
2010. nov. 21. 14:53
 1/7 anonim válasza:

az óvónőnek főiskolai végzettsége kell, hogy legyen, tehát teljesen mindegy hova mész szakközépbe, mert kell majd a fősuli...

nézelődj az alábbi fősuli oldalán, mi a követelmény...

ELTE Tanító-és Óvónőképző Főiskolai Kar

2010. nov. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Pl: PPKE VJK óvó szak. levelezős (Esztergom)


AVKF (Vác) nappali+ levelező


ELTE (BP) nappali + levelező


Attól is függ h hol laksz, mennyire akarsz távol lenni. én tanító képzőbe járok Egomba, ha van kérdésed, tudok segíteni.

2010. nov. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Második vagyok: igen kell hangszer, általában a furulyát kérik, de előny ha tudsz máson is. + ami nagyon kell az az ének!!!

És tök mindegy milyen középsuli v gimi, bár én személyes tapasztalat alapján gimit ajánlok.

2010. nov. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jaja, sárospataki tanító és óvodapedagógus képzőn az ének-zene keményen buktatós tárgy volt.
2010. nov. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

Énekelni szeretek-és nem utolsó sorban tudok is.

Am a Velencei-tó mellett lakom vagyis Velence mellett egy kisvárosban.

2010. nov. 21. 15:55
 6/7 anonim ***** válasza:
De ha nem vagy olyan jó tanuló, akit felvesznek gimibe meg fősulira, akkor választhatod OKJ-sban a kisgyermek-gondozót, vagy hogy hívják.
2010. nov. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ezt most nem értem (utolsó válasz)a kisgyermekgondozó nem bölcsödékben van?Am kössz mindenkinek:)
2010. nov. 22. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!