Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » át akarok menni másik szakra...

át akarok menni másik szakra de már megigértem hogy elmegyek pótvizsgára (oktatónak). Otthon azt mondták ha át megyek másik szakra akkor másik suliba kell mennem. Nem akarom már ezt tanulni váltani akarok de nem akarok sulit váltani. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szakmában tanulok és pótvizsgára kell mennem mert buktam. :SSMit tegyek?
2010. jún. 1. 21:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha a másik szakmát, amit tanulni akarsz, oktatják a sulidban, akkor nem kell iskolát váltanod. Bemész szépen a tanulmányi ügyintézőhöz/ titkárságra/ nem tudom, hogy hívják, elmondod, hogy szeretnél egy másik szakmát tanulni, és ő elmondja, hogy mi kell tenned ezügyben. Ennyire egyszerű. Ha viszont a te sulidban nincs az a szakma, amit szeretnél, kénytelen leszel sulit váltani.
2010. jún. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
na én pont ettől féltem:S:,(
2010. jún. 1. 22:12
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha, de figyelj, te jársz abba a suliba, neked kell tudni, hogy milyen szakmákat oktatnak még ott.....

Ha csak azt az egyet, amit te is tanulsz, elég egyértelmű, hogy ott mást nem fogsz tudni tanulni....

2010. jún. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!