Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érdemes humán erőforrás...

Érdemes humán erőforrás szakra menni? Milyen elhelyezkedési esélyek vannak ezzel a végzettséggel?

Figyelt kérdés
2010. nov. 21. 20:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Diplomával nagyon kevés esélyed lesz elhelyezkedni. Egyénfüggő hogy beválik-e van aki büfészakkal is el tud helyezkedni mert vannak megfelelő helyen kapcsolatai, más meg piacképes diplomájával is évekig munkanélküli.

Bármit tanulsz mindennel ez lesz a helyzet. Ha biztos munkát akarsz akkor ne főiskolára menj hanem tanulj szakmát. Most az a tendencia, hogy szakmunkásokból hiány van őket keresik a diplomások meg nehezen tudnak elhelyezkedni mert dunát lehet már velük rekeszteni. bárhova mész bármit tanulsz!

A humán erőforrás menedzserről a HR jut eszembe és egyéb személyügyis dolgok de ahhoz hogy valaki ide bejusson messze nem elég egy idevágó diploma sajnos. Tudom miről beszélek én is diplomás vagyok és semmi esélyem elhelyezkedni a szakmámban, egy gyárban dolgozom 4 müszakban minimálbérért. Senkit nem érdekel a mai világban mit tanultál és miben vagy jó, csak az számit mennyire tudsz nyalni.

2010. nov. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!