Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mentőtiszti főiskola elvégzése...

Mentőtiszti főiskola elvégzése után milyenek az elhelyezkedési lehetőségek? (+fizetés, esetleg a külföldi elhelyezkedés is érdekel. )

Figyelt kérdés
2011. okt. 7. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg jók, mert aki teheti, elhagyja az egészségügyet.
2011. okt. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Magyarországon és külföldön is nagyon jól el tudsz helyezkedni, ugyanis hatalmas hiány van belőlük, alig tudják kisakkozni, hogy melyik kocsira rakják a tiszteket.

Viszont mint minden egészségügyi szakma/hivatás, ez is brutálisan alulfizetett itthon.

2011. okt. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Valamelyik fórumon azt olvastam (talán itt), hogy külföldön nincs is ilyen jellegű képzés, ezért el sem ismerik ezt a fajta diplomát... Amúgy ne értsetek félre, nem szeretnék mindenféleképpen menekülni innen, csak ha muszáj.
2011. okt. 7. 19:26
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem ismerik el külföldön. Anno én is utánanéztem,én most orvosnak tanulok külhonban,itt se hallottak ilyen képzésről. Tehát külföldön sokra nem mész vele,otthon lesz állásod,csak megélni nem fogsz belőle.
2011. okt. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
75%
Rá kell cáfoljak az előttem válaszolókra! Jóllehet, ápolókat, orvosokat keresnek mindenhova, de ez nem igaz a mentőtisztekre. Hatalmas a túljelentkezés, és mivel egy mentőállomásra meghatározott számú tiszt szükséges csak, így a friss diplomásoknak nagy valószínűséggel nem jut hely. S bár a szakma gyorsan öregszik, erre nem lehet apellálni. Szerintem ne legyél mentőtiszt. Akkor inkább legyél mentőorvos.
2012. febr. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!