Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szakma való nekem?...

Milyen szakma való nekem? Milyen egyetemre kell mennem hozzá? Szeretem az állatokat, utazást. Nem vagyok túl beszédes, nehezen oldódom fel, bár ezen folyamatosan próbálok változtatni.

Figyelt kérdés
Érdekel mások véleménye, imádom az olvasói leveleket az újságokban és a statisztikákat. Az informatika a kedvenc tantárgyam, de matekból csak négyes vagyok, ami szerintem nem elég ahhoz, hogy jó informatikus legyek. A humán tárgyakat utálom, bár szeretem az idegen nyelveket és szívesen olvasok. Szeretem a kihívásokat, nagyon kitartó vagyok. Ha valamit a fejembe veszek, azt biztos elérem még akkor is, ha lehetetlennek tűnik. Szeretnék jól keresni, de ennél fontosabb, hogy élvezzem a munkámat. Olyan szakmát mondjatok, ami nem telített, szóval pl. ne jogászt vagy hasonlót.
2009. jan. 15. 18:19
 1/2 anonim válasza:
51%

könyvesboltokban lehet kapni felvételi tájékoztatót. 3 féle könyv is van, érdemes mind a 3mat végig bogarászni. Nekem most kell felvételiznek és ezek a könyvek segitettek kitalálni mit is probáljak meg. Igaz véglegesen én sem tudom mi legyek, de adott egy irányt amibe megyek.

Sok szerncsét a továbbtanuláshoz!

2009. jan. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
52%

Menj utazó fotósnak a National Geografic-hoz.....!!!!

A legtutibb, a leírtak tükrében legalább is....:)

2009. jan. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!