Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi kell az állatorvosi egyetem...

Mi kell az állatorvosi egyetemhez?

Figyelt kérdés
Milyen érettségi? Mennyi pont?
2010. dec. 2. 18:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Felvi.hu

Egyébként biosz és kémia, legalább egyik emelt szinten, és kb 430 pont. Azt hiszem akörül volt tavaly. De felvin fent vannak az elmúlt évek ponthatárai.

2010. dec. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Én oda járok. :)) Azt sajnos nem tudom, hány pont kell, mert amikor én felvételiztem, még kevesebb volt a maximum. Ezt a felvin nézd meg. Ahhoz, hogy biztos bekerülj, kell emelt szintű biosz és kémia és egy középfokú nyelvvizsga. Ezeket csináld meg, mert úgyis szükséged lesz rá az egyetemen! Kérdezz még nyugodtan, ha van kérdésed. :)

2010. dec. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kémia nélkül nem tudok bekerülni? Szinte mindenből 5ös kell, ugye?:S
2010. dec. 10. 17:03
 4/6 anonim ***** válasza:
A kémia tudtommal felvételi tantárgy! Legalábbis 4 éve az volt, gondolom, most is. És ha az, akkor mindenképp kell. És szerintem az emelt szintű kellene. Hanyadikos vagy most?
2010. dec. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
11, és nagyon nem csipjük egymást a kémiával. Az orvosi volt a cél, de ugye emiatt nem megy. Gondoltam, hátha akkor az állatorvosi.. de akkor az se :/ Most már ötletem sincs :S
2010. dec. 11. 13:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Emiatt ne keseredj el!! Feküdj neki, van 1 éved rá, hogy jól megtanuld. Számolgatsd ki, hogy hány pont kell, és lehet hogy elég a középszintű is, ha a többi nagyon jó lesz. És ha szeretnéd, tudok segíteni, én elég penge voltam kémiából. :)
2010. dec. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!