Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit tegyek, mit lenne érdemes...

Mit tegyek, mit lenne érdemes választanom? (állatorvosi)

Figyelt kérdés
Nagyon régóta ez a vágyam, hogy állatorvos legyek. A biológia nagyon jól megy, imádom is,ám se a kémiával se a fizikával nem állok túl jól. Mit tegyek, szerintetek melyiket lenne érdemes feltornásznom, melyik az egyszerűbb? mert csak biológiával esélyem sincs, hiába megy jól.
2011. aug. 16. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a fizikával elvoltam, de a kémia szörnyen ment, mégis kémiából érettségiztem. Úgy voltam vele, hogy ha nem abból csinálok érettségit, akkor az egyetemen esélyem sem lesz, mert képtelen leszek akár egyetlen vizsgát is megcsinálni, amiben egy kicsi kémia is van.
2011. aug. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Hogy megy jól a biológia, ha a kémia meg nem akar menni? Most megyek 12-be, de ez a 11.-es biosz az agyamra ment. Kettes is lettem belőle, de csak mert én utálom a kémiát, már amíg tanították (10. évfolyamig).
2011. aug. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kémia.

Az egyetemen is több szükséged lehet rá, és több átfedés van (biokémia részre gondolok..)

2011. aug. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
és abból emelt kéne ? vagy anélkül is jó ha jól sikerül?
2011. aug. 16. 16:01
 5/5 anonim válasza:
Bioszból emeltet csinálsz és az jól sikerül ( 90% körül) akkor ahhoz kémia közép is elég ha jól sikerül (szintén 90 körül).
2011. aug. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!