Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pannon Egyetem - fordító-tolmá...

Pannon Egyetem - fordító-tolmács szak?

Figyelt kérdés
Tapasztalat? Minél több minden érdekel róla.
2010. dec. 3. 09:46
 1/2 anonim válasza:

Bár már 2 hónapja tetted fel a kérdést, hátha még nem késő... Most találtam rá erre a kérdésre.

Nem akarom hosszan ecsetelni, nincs is értelme, de ha teheted, ne ezt válaszd, hanem az ELTE képzését. Engem oda nem vettek fel, azért járok ide. Itt fejetlenség uralkodik, a képzés alacsony színvonalú, szórakozási lehetőség szinte nincs is, nem kifejezetten hallgatóbarát a szak.

2011. febr. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Engem is érdekel, én most vagyok másodéves az ELTE-n, de ha nem vesznek fel itt mesterre akkor érdeklne más megoldás is. Írj priviben (kérdező), aztán akkor megbeszéljük a dolgokat:)
2011. márc. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!