Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen a Budapesti Műszaki és...

Milyen a Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Mérnök informatikus szak?

Figyelt kérdés
Milyen nehéznek gondoljátok? Mit is értünk a "mérnök" alatt ? Hány ponttal jutottatok be ? Meséljetek róla légyszives, oda készülök jelenleg 11.-es vagyok elég tájékozott vagyok az informatika terén full ECDL modulom van, és 94%-al továbbjutottam most az OKTV informatika versenyén, ezért is gondoltam hogy ide tanulnék tovább hiszen ez egy elismert iskola, de a rajzolásban nem vagyok valami jó ezért is irtam, nehogy rosszul döntsek hiszen befolyásolja tényezője lesz az életemnek.
2010. dec. 3. 21:31
 1/3 A kérdező kommentje:
befolyásoló*
2010. dec. 3. 21:32
 2/3 anonim ***** válasza:
hát én nem oda járok, de van pár mérnökinfós haverom, uh pontosan nem tudom mi folyik ott, de rajzolniuk nem kell, sok a programozós tárgy és nehezek is, 2,05 volt ebben a félévben a minimum ösztöndíjhoz a szükséges ösztöndíj-index ami azt jelenti h nem csak móka és kacagás, én kb ennyit tudok
2010. dec. 4. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Attól függ melyik OKTV-n jutottál tovább. Az alkalmazói kb. nem ér semmit. Itt nem lesz word meg powerpoint óra... Csak programozás, tehát matek meg egy kis fizika az elején. Akkor gyere ha programozni szeretnél. Jók a lehetőségeid ha elvégzed. Matek emelt eléggé kell, mivel az a része nem lesz könnyű.
2012. febr. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!