Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Megéri a jövőre nézve olyan...

Megéri a jövőre nézve olyan szakmákat tanulni, mint például a gyógytornász vagy hasonló ilyen szakmák? Mik lennének ezek és melyik érné meg a legjobban közülük?

Figyelt kérdés
2010. dec. 8. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:
én gyógypedagógiára járok és nagyon szeretem!! :)
2010. dec. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ.nekem is sok hasonló szakmához lenne kedvem de szem előtt kell tartanom a megélhetést is.szerintetek milyen szakmához nyúljak?
2010. dec. 9. 17:42
 3/4 anonim válasza:

Azt sose tudja senki igazán, hogy mi lesz telített pár év múlva. viszont, ha szereted a hivatásod, akkor jó leszel benne, szereted majd továbbképezni magad és akkor lesznek megnyíló lehetőségeid.

Csakis a belső válaszaidra hallgass!!!!

2010. dec. 13. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy tanács: olyan szakmát válassz, amit szívesen tanulnál és szívesen dolgoznál benne. Az, hogy mennyit kereshetsz vele, legfeljebb másodlagos szempont legyen. Gyógytornászra és más egészségügyi szakemberekre is mindig szükség lesz.
2010. dec. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!