Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen iskolát végezek ha az...

Milyen iskolát végezek ha az Apple nél vagy a Microsoft nál dolgozhassak? Vagy hasonló vállalatoknál

Figyelt kérdés
most vagyok 8. os és csak eszembe jutott hogy milyen iskolá(kat ) kéne végeznem hogy ott dolgozhassak? Amúgy is infóból akarok tovább menni. hülye választ ne köszi!
2011. okt. 9. 12:14
 1/6 anonim ***** válasza:
elte programtervező informatikus (ez volt régen a progmat)
2011. okt. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azt is lehetőleg kiváló eredménnyel, tökéletes angol nyelvismeret, majd pályázd meg valamelyik állást. De nem árt ha valamiből többet tudsz mint amit a suliban megtaníthatnak
2011. okt. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
és az elte minek a rövidítése? erre gondoltok?: [link]
2011. okt. 9. 13:16
 4/6 anonim ***** válasza:

elte: Eötvös Lóránd Tudomány Egyetem

egyébként meg szerintem a szte (Szegedi Tudomány Egyetem)jobb, itt is van programtervező informatikus szak.

én a helyedbe nem ilyeneken gondolkodnék hanemhogy először szerezzek tapasztalatot valamely hazai cégnél/vállalatnál

aztán egyszer kimegyek külföldre (a te esetedben amerikába)

és pályázok valami állásra

2011. okt. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat nagyon hasznosak voltak:D és milyen hazai vállalatok vannak amikhez

ilyen végzetség kell vagy hol tudnék tapasztalatot szerezni?

2011. okt. 9. 20:17
 6/6 anonim válasza:
Sajnos ha mindenféleképpen Amerikába szeretnél menni, nem lesz elég egy itthoni főiskola. Ugyanis kint nem fogadják el. Érdemesebb lenne kint járnod fősulira, akkor az angol tudásod is fejlődne.
2011. okt. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!