Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egyetem közben lehet jó...

Egyetem közben lehet jó barátokat szerezni?

Figyelt kérdés
Mármint az egyetemen,a többi egyetemistákkal...
2010. dec. 10. 18:56
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Persze, ott születnek állítólag az életre szóló barátságok:)
2010. dec. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, de többnyire aztán szertefoszlanak a távolság miatt... Persze vannak kivételek.
2010. dec. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
hát ha szerencséd van akkor nagyon ó barátokat tudsz szerezni, de valahogy nekem nincs. azt hittem, hogy jó barátok leszünk, mindig megvártuk egymást, segítettem neki(ő nekem nem, mert nem volt rá szükségem és nem is tudott), odaadtam neki mindent kölcsön, erre pedig most hozzám se szól (nem tudom miért), csak ha kell neki valami, nem is köszön, óra után vártam rá 10 percet, és ő csak úgy elsétált mellettem, aztán felém se nézett.Szép tőle mi? és a jegyzeteim nála vannak, és én nem tudok miből tanulni... azt tanácsolom, hogy az első pár hónapban még ne bízz meg senkiben, mert könnyen úgy járhatsz mint én.
2010. dec. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
lehet=)
2010. dec. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Miért pont ott ne lehetne?
2010. dec. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hogyne lehetne, mi 4 és fél éve végeztünk, de már utolsó félévben gyakorlatunk volt, szóval mondjuk, hogy öt éve külön utakon járunk, de még mindig tartjuk a kapcsolatot, szoktunk találkozni, annak ellenére, hogy több országban, városban lakunk. 6 barátnőmmel rendszeresen, néhány emberkével pedig csak neten, facebookon, iwiw-en.
2010. dec. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
67%
Igazán az életre szóló barátságok szerintem középiskolában kötődnek, de természetesen egyetemen is lehet nagyon jó barátokat szerezni.
2010. dec. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
bárhol lehet
2010. dec. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!