Hol keressek Pesten jól magyarázó főiskolai mechanika tanárt?

Figyelt kérdés

Idén kezdtem meg főiskolás tanulmányaimat és a mechanika nem tartozik a legkönnyebbek közé... Kellene egy, a magyarázás területén nagy tapasztalattal rendelkező tanár, aki vállal korrepetálást.

Természetesen személyesen is benézek majd, de hátha van valaki aki nyugodt szívvel tudja ajánlani esetleg volt oktatóját! A tarifa sem utolsó szempont... (ezt is hozzáteszem azért)


Előre is köszönöm!


2010. dec. 15. 14:00
 1/3 A kérdező kommentje:

Azt kifelejtettem, hogy a BME-re nézek be személyesen... :)

És ha ott tudna valaki az nagyon jó lenne!

2010. dec. 15. 14:04
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajna nem tudok, viszont azt javaslom hogy próbálj megkeresni felsőbbéveseket és megtudni, hogy nincs-e véletlenül a sajátodon kívül más mechanika tanár is az iskolában (biztos van). Ha van akkor ki az, milyen tanár stb. Csoporttársaid nem állnak jól belőle? Esetleg a jobbaktól kérhetnél segítséget. Nem tudom miket vesztek, de ha olyasmiket mint mi (rácsos tartók, egyszerű gerendák, három csuklósok, gerber tartók stb), akkor nem olyan nehéz az, csak rá kell érezni, meg kell érteni a logikáját, és ebben egy korodbeli, aki érti, még lehet könnyebben is tud segíteni. Nekem az egyik kedvenc tárgyam (lány létemre), talán azért is, mert a tanárunk gyakorló mérnök, és a gyakorlati részeket nyomja, nem az elméletit, ami nekem iszonyat szimpatikus. Mi 25-en vagyunk egy csoportban, tehát egy igen családias főiskolára járok, nálunk 2-3 ember van, akik kicsit jobban állnak belőle, köztük én, és bárki megkér a csoportban, ingyen és bérmentve nagyon szívesen segítek nekik!!
2010. dec. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

szia!

az "osztályban" nagyon gyengén áll mindenki, mivel levelezőre járunk, így nagyon kevés idő jut a tananyag elsajátítására sajnos... ti jól kifogtátok a tanárotokat ezek szerint! :) jó nektek... egyelőre marad a keresés.

2010. dec. 18. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!