Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit tehetnék ebben az esetben?

Mit tehetnék ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Elsőéves vagyok (gyóügyped szak) a pszichológia zh-m nem sikerült, és pót zh-t múlt héten (elején) írtam volna de megkértem a tanárt hogy megírhassam a testvéremmel együtt (akit múlt héten engedtek ki a kórházból hét közepén) így az időpont holnapra lett átrakva. Csak az a probléma hogy még nem vagyok eléggé felkészülve rá. A tesómnak megengedte hogy jan elején írja meg, nem tudom mit tegyek, ha megint megkérem hogy én is jan elején írjam meg biztos pofátlannak fog gondolni,csakhogy ez a tárgy elég nagy fontosságú és ha (megint) elszúrom akkor nem tudom mi lesz.... a tanár biztos butának fog tartani (és jogosan) mit tegyek, mit tehetnék? (kérlek ne írjatok bántó választ, mert már így is szörnyen érzem magam miatta)
2010. dec. 20. 16:06
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!