Melyik gimnazium az ahol interneten keresztul lehet tanulni, erettsegit akarok szerezni, de nem tudok otthonrol elmenni?

Figyelt kérdés
4 gyerekes anyuka vagyok a legkisebb 4 honapos,utazni nem tudok a gyerekektol,de amig itthon vagyok nagyon szivesen tanulnek.
2010. dec. 27. 14:27
 1/7 anonim ***** válasza:

ilyen természetesen nem létezik. max esti tagozat.

de oda is be kell járnod egy héten kétszer. én is így érettségiztem.

2010. dec. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sztem van mert valaki irt mar errol.
2010. dec. 27. 18:17
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]

Interneten nincs, ez nem Ausztrália. Ide úgy láttam egy félévben ötször kell elmenni konzultációra, utána vizsgázni. Vizsgázni mindenképpen el kell menni, másképp nem megy.

2010. dec. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ilyen nincs.


Amit tudok Neked ajánlani: légy magántanuló!- mondjuk ezt nem tudom lehet-e 18 felett.

De gimik ugyanúgy pénzt kapnak a magántanulókért - ráadásul ők nem feltétlenül járnak be órákra, csak VIZSGÁZNI kell minden félévben minden tárgy féléves anyagából.


A régi sulimban is voltak magántanulók, a sulinak jó mert pízz, én is szerettem volna az lenni, mert utáltam bejárni, meg könyvből gyorsan megtanultam az anyagot és rengeteg szabadidőm lett volna, de anyum nem engedte...Pedig úgy lehet megtanultam volna egy egész könyvet beosztva megtanulni és nem egyetemen szívóznék...


Kérdezz rá egy környéki giminél, hogy van-e erre lehetőség.


És respect hogy le akarsz érettségizni!

Anyukám velem terhesen érettségizett, utána meg jött húgom, apum meg jól keresett és nem engedte neki h továbbtanuljon, hanem h legyen otthon a gyerekekkel, de aztán mégis csak van már egy diplomája, egy szakmája, a 2. diplomáját abbahagyta, mert új állást kapott és oda már nem szükséges a feljebblépéshez...

2010. dec. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A jószándékú válaszolót tájékoztatom, hogy az iskoláskoron túli felnőtt nem lehet magántanuló és mellesleg az iskolák nem kapnak pénzt a magántanulókért.

előtted lévő

2010. dec. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
// köszi, akkor plusz egy indok, amiért ezt a tanulási formát se híresztelik a sulikban...//
2010. dec. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jah eszembe jutott h h csinálták... beírták őket a naplóba, vagyis vhol ezt hallottam... és úgy csináltak mintha oda jártak volna és benyúlták a pénzt az államtól.


Valamikor volt is belőle botrány hogy egy vidéki suliban egy nagycsomó "fantomdiák" volt.

2010. dec. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!