Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik gazdasági szak való nekem?

FFDP kérdése:

Melyik gazdasági szak való nekem?

Figyelt kérdés

Jővőre érettségizem, szeretnék valami gazdasági szakon továbbtanulni. Beszélek angolul (kb. felsőfokon), oroszul (abból is tervezem a felsőfokút), ez a kettő jó pontnak számít arrafelé, igaz? Meg spanyolul egy kicsit. Matekkal megvagyok, nem mondom, hogy az a kedvencem, de gond nélkül megtanulom ha arról van szó és szeretnék valami "emberközpontúbb" szakmát. Nem csak könyvelgetni vagy hasonlókat, szervezkedni, tárgyalni ilyesmikre gondoltam.

Milyen szakon valók nekem, amikkel el is tudnék helyezkedni? pl.: gazdálkodás - menedzsment, nemzetközi gazdálkodás stb. ?

Bocs ha kicsit laikusnak tünök, de kicsit nehezemre esik átlátni, hogy melyik szakkal milyen esélyekkel indulok és hogy milyen munkakört takarnak.


2010. dec. 30. 14:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Tuzizmus és vendéglátás
2010. dec. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát turizmus vendéglátásra ne menj. Már mindenki azt tanulja. Én emberi erőforrásra mennék.
2011. jan. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
PSZF. Turizmus, mir vézel, kifut, a HR pedig max akkor jó, ha vannak kapcsolataid. Az emberközpontúbb éned pedig ki tudod kozni a civil szférában.
2011. jan. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!