Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha én jelenleg okj-s képzésre...

Ha én jelenleg okj-s képzésre járok, akkor is fizetnem kell az érettségiért?

Figyelt kérdés
Szeretnék egészségügyi alapismeretekből emelt szintű érettségi vizsgát tenni, és azt olvastam, hogy ha nincs tanulói jogviszonyom akkor az 12e. Az okj-s képzés tanulói jogviszonynak számít? Távoktatásos rendszerben tanulok.
2010. dec. 30. 14:23
 1/3 anonim ***** válasza:
24%

Távoktatásos rendszerben az okj-s képzés már nem számít tanulói jogviszonynak. Akkor lenne az, ha nappalin tanulnád még. De az is csak x éves korig

De hogyan tennél le okj-t, ha nincsen még meg az érettségid??? Nekem ez elég furcsa.

2010. dec. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Első:

Előbb olvasd végig a kérdést, utána válaszolj. A kérdező csak egy plusz érettségit akar.

Egyébként vannak olyan okj-s képzések amik nincsenek érettségihez kötve.

2010. dec. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Van érettségim, 2001-ben az alapokból, de nekem a továbbtanuláshoz az egyetemre kéne egy egészségügyi alapismeretek is.

Akkor nekem már tuti fizetni kell, mert 28 vagyok. Az okj nappalin azt hiszem 23 éves korig van.

2010. dec. 30. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!