Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » ELTE jogra jelenleg elég egy...

ELTE jogra jelenleg elég egy emelt (magyar vagy töri)? Vagy mindkettőből kell emeltezni?

Figyelt kérdés
2011. okt. 29. 11:16
 1/3 Piert ***** válasza:
jelenleg elég. De ha átmegy a hoffmanka törvénye akkor már nem vagyok biztos benne, hogy elég lesz. Szerintem a legjobb, ha mindkettőből emeltezel. A töri az lényegében egy vicc, a magyar meg egy kis tanulással megcsinálható. Ha meg nem vagy biztos magadban, mejn az ájk szakképzésére, ami azt hiszem jogi assziszatens, vagy hasonló, mindenesetre beszámítható a felvételibe és talán még kreditként is és nem mellékesen lesz még időd javítani az érettségin, ha esetleg mégse sikerülne olyan jól
2011. nov. 17. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Marczell válasza:

Ez mára ennyiben változott meg:

Érettségi követelmémyek:

történelem és latin

nyelv v. magyar v.

egy idegen nyelv(2)

(legalább egyet emelt

szinten kell

teljesíteni)


Választható nyelvek: angol, francia, német, olasz, orosz, spanyol.


Én például töri emeltet és angol közepet fogom vinni

2013. júl. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Marczell válasza:
Szóval törit mindenképp beszámítják és mellé vagy irodalmat vagy egy idegen nyelvet vagy latin nyelvet viszel, valamint valamelyikből emeltezni kell
2013. júl. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!