Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Jó vagyok magyarból és a...

Jó vagyok magyarból és a nyelvekből (angol, német) felsőoktatásban milyen szakra menjek vele, amivel el lehet helyezkedni?

Figyelt kérdés

A matek és hasonlók kizárt mert nem mennek annyira,viszont a magyar és a nyelvek igen.

Az álmom a kommunikáció média volt ,de semmi jót nem hallok róla,sokan mondják hogy megvan a diploma,de nincs munkahelyük vele.

A napokban nézegettem az andragógiát,az sem lehet rossz,de arra is azt mondják hogy büfészak,meg hogy nem lehet vele elhelyezkedni.. teljesen kétségbe vagyok esve. Mindjárt választanom kell és nem tudom mi legyen.. olyan helyre kéne menni amivel később el lehet helyezkedni.


Gondoltam rá,hogy elmegyek andragógiára és komm. médiát megcsinálom okj-s képzésbe,de nem tudom hogy megérné-e.


Lécci segítsetek!

Jó lenne azok véleménye is akik ezen a szakon vannak.


2010. dec. 30. 17:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Csináld azt a szakot, ami igazán érdekelne. Egy diploma bár meghatároz sok mindent, nem azt jelenti, hogy bele leszel kényszerítve valamibe egy életen keresztül.


Manapság a humán szakmák nem annyira mennek, ezért volt a sok negatív visszajelzés. Kevés olyan szakma van most Magyarországon, ahol a képzés után szakmádban el tudsz helyezkedni és ott karriert is tudsz építeni. Szóval ezen ennyire ne stresszelj. Tanulj nyelveket, mert az mindenhova kelleni fog, és ha a kommunikáció érdekel, akkor kezdj neki annak. Legfeljebb felveszel majd mellé egy másik szakot a későbbiekben.

2010. dec. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!