Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha van aláírásom egy tantárgyb...

Ha van aláírásom egy tantárgyból de nem veszek fel belőle vizsgát, akkor mi kerül az indexembe?

Figyelt kérdés
Vagy csak simán ott az aláírás és amikor majd legközelebb felveszem a tárgyat akkor írják bele azt a jegyet amit teljesítettem? Vagy hogy működik ez? És elvileg órákra majd nem kell bejárnom csak vizsga?
2011. jan. 1. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:
jövő félévben felveheted a vizsgakurzust, akkor nem kell újra ZH-zni meg beadandókat, nagyházikat, stb. megcsinálni.
2011. jan. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
22%

Ez teljesen suli és szak függő!

Náluk ilyen esetben az történne, hogy simán egyest kapnák, elégtelent!

Mert vizsgázni ilyenkor kell!!!

Szóval nem tudom, de nem nagyon lehet ez nálad sem másképp, viszont azt nem értem, hogy ezt a a félév végén te még, hogy hogy nem tudod!

2011. jan. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
26%

Azt írják (pecsételik) bele, hogy "Nem teljesítette". Majd legközelebb, amikor indul a tárgy, csak felveszed (külön kódja van annak a tantárgynak, amiből már van aláírásod), nem kell bejárnod, sem Zh-t írnod, egyszerűen elmész vizsgázni.

Kedves előző válaszoló, ha nem vett fel vizsgaidőpontot, mégis, hova kerül be a jegy? Amíg nem volt régen Neptun vagy akárhogy nevezik iskolánként, addig nyilván meg lehetett oldani, de 2011-et írunk, amikoris a papír senkit nem érdekel, csakis az, ami a rendszerben van! Szóval nem értem, hogy ezt te a félév végén hogy hogy nem tudod... Lehet, hogy te egyest kapnál, de gondolkodj már el, hogyan regisztrálják időpont nélkül?

Egyébként kérdező, kérdezd meg a TO-n vagy OACS-on vagy ahogy nálatok hívják.

2011. jan. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 fhenrir ***** válasza:
Ennek ellenére, ha nem mész el vizsgázni, az bukott tárgynak számít, tehát ha pl. a bukott kreditekért fizetni kell nállatok, akkor ebben az esteben is kell majd.
2011. jan. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Kedves 23:47 felháborodott válaszoló!

Most járok egyetemre úgyhogy kár kételkedned abban, amit írtam!

A pecsét már csak a postán van!

Szóval lehet, hogy te 10 éve jártál egyetemre, de akkor meg ne szólj ehhez hozzá...

Az egyetemen ahol én tanulok igen is elégtelen jár azért, ha egyszer sem mész el vizsgázni, mert ez nem lehetőség, hanem kötelezettség!

Ha nem mentél el egyszer sem vizsgázni, akkor azt úgy veszik, hogy még ennyire sem méltattad a tárgyat és egyes.

Következő félévben pedig senkit sem fog érdekelni, hogy te előző félévben lusta voltál elmenni akár egy vizsgára is, így a követelményekben szereplő feltételeket újra teljesíteni kell, ha az a zh az aláírásért, akkor azt!

Ez nem kívánságműsor.

És ez nálunk már mióta világ a világ és van vizsga azóta így működik!


Kellemes kötekedést neked!

2011. jan. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Oké, legyen igazad, én azt írtam le, ahogy nálunk volt (2 éve végeztem), és amit írtam, logikus is... erről ennyit. Szeretkezz, ne háborúzz! :D

S boldog új évet mindenkinek :)

2011. jan. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ok! :)

Bár nekem nem logikus, de ezek szerinte iskolánként változó...

2011. jan. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!