Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Grafikus, illetve hasonló...

Grafikus, illetve hasonló szakmák tanfolyamait, keresem. Tud valaki segíteni?

Figyelt kérdés
elsősorban tapasztalatok alapján, minőségi, tanfolyamok illetve iskolák érdekelnek, és ezekről szeretnék információt
2009. jan. 27. 14:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Melyik városban?
2009. jan. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha általános iskolás vagy akkor van a Szegedi Tömörkény Művészeti szakközép, és a Békéscsabai művészeti szakközép. Ha felnőtt vagy akkor egyetemek főiskolák vannak pl.: MOME vagy a Képző, vagy a Kaposvári egyetem, de ha csak rajzolni szeretnél vannak jó magántanárok, véleményem szerint Magyarország összes városában :)
2009. jan. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hopp, elnézést 21 éves vagyok és mivel dolgoznom kell, így csak tanfolyamok illetve későbbiekben iskolák is érdekelnek, és Budapesti vagyok ez még kimaradt, elsősorban Grafikuság érdekel, és minden ezzel kapcsolatos tehát rajz is
2009. jan. 27. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!