Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mivel a legkönnyebb elhelyezke...

Zoliol kérdése:

Mivel a legkönnyebb elhelyezkedni? Villamosmérnök vagy mérnökinformatikus?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok!a reál trgyak érdekelnek de az angolt is szeretem meg az irodalmat!Viszont a magyar nyelvtant nem annyira szeretem(3mas vagyok belőle 1db 4esem meg 2db 3masom van belőle) a bioszt se szeretem jó ha megvan a 4es

majd az előszakképesitésem Elektronikai technikus lesz.És nem olyan választ kérek h tul kicsi vok ehez:D


2011. jan. 2. 11:24
1 2 3 4
 1/36 A kérdező kommentje:
KIfelejtettem!!!!a biosznak az emberi test részét szeretem de az csak 8.ba lesz:(
2011. jan. 2. 11:25
 2/36 anonim ***** válasza:
100%

Villamosmérnökire keményen kell a fizika és emelt fizika érettségire gyúrj akkor.

Jó pálya és nem nehéz elhelyezkedni.

Ne építs az általános iskolás osztályzataidra, középiskolába ezeket majd oszthatod kettővel ugyanennyi tanulási idő mellett. :)

2011. jan. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
78%
tényleg nagyon előreszaladtál
2011. jan. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
a fiz6ikából vok a legjob!!!!!!!de az informatikusok nem szegények...de melyikkel lehet könnyebben elhelyezkedni
2011. jan. 2. 11:36
 5/36 A kérdező kommentje:
jah s emelt szintü matekra meg emelt szintü fizikára mek
2011. jan. 2. 11:37
 6/36 anonim ***** válasza:
84%

Osztályfőnököm férje villamosmérnök.

Hidd el ők se szegények, és nem tanári fizetésből van 200m2alapterületű ház 2 kocsival. :)


De ha így gondolkozol hogy melyik fizet többet akkor belebukhatsz.

Úgy gondolkozz hogy melyik érdekel jobban és leírom még1x.

Ne építs általános iskolás eredményeidre, amit ott 1 év alatt tanultok fizikából, az középiskolában 2 hónap.

2011. jan. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
hááát engem ink a fizika érdekelt meg a matek
2011. jan. 2. 11:39
 8/36 A kérdező kommentje:
de annyi biztos valamilyen mérnök leszek
2011. jan. 2. 11:43
 9/36 A kérdező kommentje:
jah de attól függ mi a szakirány...... BME re megyek
2011. jan. 2. 11:45
 10/36 anonim ***** válasza:

Figyelj.

Nagyon előreszaladtál.

Még van 5-6 éved minimum mire felvételizhetsz felsőoktatásba.

Addig behozhatnak olyan törvényeket is ami teljesen ellehetetleníti a felvételit szóval ne éld semmibe bele magad.

Tanulj mindig másnapra és eljön az ideje mikor gondolkozhatsz.

2011. jan. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!