Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lehet érettségizni társadalomi...

Lehet érettségizni társadalomismeretből? Ahova menni szeretnék tovább, ott ott van a választható tantárgyaknál amikből lehet érettségizni, de én ilyenről még nem hallottam, hogy abból külön lehetne. Létezik?

Figyelt kérdés
2011. jan. 3. 19:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Természetesen lehet, ha legalább 2 évig tanultál társadalomismeretet (tehát van belőle jegyed). Ha nem tanultál, akkor is lehet, csak macerásabb, mert akkor meg le kell osztályozóvizsgázni előtte, és utána mehetsz érettségizni.
2011. jan. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
igen. nálunk esti tagozaton az volt az egyik sláger tárgy választottnak. nagy vicc az egész. az írásbeli abból áll,, hogy neked el kell készítened egy beadandót. de erre van fél éved, úgy hogy közben folyamatosan konzultálhatsz a tanárral. magyarul kijavítja neked, ami szar. szóbelin van pár gagyi tétel, majd a második részben a te beadott anyagodat kell megvédeni. ami annyit tesz, hogy feltesznek belőle pár kérdést. aki azon nem ér el 80 %-ot az kb egy kupac saláta értelmi szintjén van.
2011. jan. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát én még gimibe járok.szóval nincs estim :) és még csak 1 éve tanulom.jövőre meg érettségi már az újrendszerrel.
2011. jan. 5. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!